3003 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 27 februari 2023 -
3005 Akvarell
Såld: 600 kr
3004 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 februari 2023
4454 Akvarell
kvinnofigur, signerad, 62x49
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2012